שאל את הרב - תשובות מפי הרב הגאון בן ציון מוצפי

שאל את הרב - תשובות מפי הרב הגאון בן ציון מוצפי שליט"א

שאלה - 274703

לכבוד הרב עטרת ראשנו . יש כמה ופשוט שעל מורנו לא אמרו מילה ומתרצים שזה באי ידיעת הרב. ומפקפקים בכשרות הרב שאינה בהידור כמו קהילות רובין לנדא מה אענה?

תשובה

ישנה קבוצה של אנשי עולם הפשע שהשתלטה על הכשרויות והשיווק, והמה בקיאים בהפרחת שמועות שונות, והכשרות שלנו לצנינים בעיניהם, ועיניהם נתנו בממון אין להם אפילו קמצוץ של יראת אלקים, ומפריחים שמועות זדון, ויש גורמים עויינים מבפנים המסייעים במסע ההשמצה. ואנחנו לא נרתעים מפניהם, וממשיכים בעוז ובגאון את מלאכתנו, חרף ההפרעות והחבלות השונות בכל פינה ואיומים כלפי כל מי שבא לתת לנו שירות במחיר מלא, אך אינם מצליחים המה כרעו ונפלו ואנחנו קמנו ונתעודד.
ואתה אמור נא ל"חבריך" הכסילים, עד מתי תתעסקו בלשון הרע, ברכילות ובהוצאת שם רע? מי שיש לו זכות בא ורוכש את המוצרים המשובחים והמהודרים עשרת מונים על פני השאר.
וכאן העתתי לך מה שכתבתי בשנה האחרונה, ולא נתת ליבך לזה.


אוי לאותם המלעיזים המוציאים שם רע על השחיטה המהודרת ביותר, ומהללים שחיטה קלוקלת ומעוותת אשר ספק יהודי לא יאכלנה. בדץ בני ציון שם לו למטרה להפיץ בשרים ועופות משובחים ומהודרים בכל ההידורים במחירים נמוכים שבשוק.
לכם, בני התורה. העובדים קשי היום, האברכים שאין ביכולתם לרכוש במחירים מופקעים של מפיצים ערלי לב שכל מטרתם להפקיע את המחירים ולהתעשר על חשבון האברכים.

זכינו והרב הצדיק איש חיל ורב פעלים, נודע בשערי השובי״ם שמו הלא הוא הצדיק המומחה ישר דרך ומהדר בכשרות הרב יורם בן סעדון שליט״א עומד בראש השוחטים. והוא עומד כארי במשמר, לא לפניו חנף יבוא, מדקדק בקלה כבחמורה, ומגיש לפניכם כשרות מהודרת שבמהודרים, יאכלו ענוים וישבעו.

שאלה הבאה
שאלה קודמת
דלג לשאלה אחרונה

לחצו כאן לחיפוש במאגר השאלות והתשובות מפי הרב הגאון בן ציון מוצפי שליט"א

שלוש מאות תשובות אחרונות

תוכנת דורש ציון - מאגר התשובות של הרה"ג בן ציון מוצפי למחשב האישי ללא צורך באינטרנט

חזרה לדף הבית באתר דורש ציון - הרב בן ציון מוצפי שליט"א