שאל את הרב - תשובות מפי הרב הגאון בן ציון מוצפי

שאל את הרב - תשובות מפי הרב הגאון בן ציון מוצפי שליט"א

שאלה - 239999

לכבוד הרב האהוב
היום הוא י"ח בכסליו יום הודיה לבורא עולם
שעזר ועשה ניסים ברפואת מו"ר
מודים ומהללים לבורא שמו"ר מתחזק ומוביל אותנו ב"ה לקראת גואל צדק
ביקרא דאוריתא

תשובה

אמן ואמן, קודם חמש שנים כהיום הזה הורדמתי בשעה 9.20 והתעוררתי בשעה 19.30 הניתוח עבר בהצלחה על ידי הקדיולוג הנפלא פרופסור זאב רענני הי"ו שליח השם יתברך, ובעיצה אחת עם פרופסור דן גילון הי"ו, יחד עם צוות רפואי מעולה ומסור שעשו הכל להחלמתי. שתלו לי שני מסתמים האחד של שור והשני מיכני. זאת לאחר טיפולים רפואיים רבים אשר לא הותירו ברירה אלא לגשת לשלחן הניתוחים.
השם יתברך שמע את תפילתכם ומן המיצר קראתי י - ה ענני במרחב י - ה. ושלח מלאכיו לרפאותיני, וההחלמה ארכה ששה חודשים, והיו כמה וכמה נסים ונפלאות ללא מספר, ראיתי בחוש ובמוחש את ההשגחה העליונה, ואת תפילת הרבים שנתקבלה, וחזרתי לאיתני ולמלאכתי הציבורית.

מעשה זה לימדני יותר מכל לימוד, את המשמעות של ברכות השחר, "המחזיר נשמות", "מתיר אסורים, זוקף כפופים, הנותן ליעף כח, המכין מצעדי גבר, שעשה לי כל צרכי". ועוד. כי לקום מהמיטה מרגע שהתעוררתי והתכופפתי לקום עד שעמדתי על רגלי לקח לי 20 דקות!!! וכל פעולה בזרועות ובאיברים הנחשבת מובנת מאיליה, דרשה מחשבה והכנה נכונה, כי בית החזה היה פתוח ועד שהעצמות התאחו לקח לפחות שלשה חודשים. קיבלתי מאנשי הצוות הרפואי הן ב"תל השומר", הן ב"הדסה עין כרם", טיפול מסור 24 שעות ביממה, במסירות ובאהבה אין קץ. גם בני המשפחה כולם, סבבוני וחיזקו אותי באופן נפלא ותודתי לכל אחד ואחד מהנ"ל, וכן לכל עם ישראל.
"זה היום עשה השם נגילה ונשמחה בו".

נושאי השאלה

מידות השקפה והנהגה - שונות

שאלה הבאה
שאלה קודמת
דלג לשאלה אחרונה

לחצו כאן לחיפוש במאגר השאלות והתשובות מפי הרב הגאון בן ציון מוצפי שליט"א

שלוש מאות תשובות אחרונות

תוכנת דורש ציון - מאגר התשובות של הרה"ג בן ציון מוצפי למחשב האישי ללא צורך באינטרנט

חזרה לדף הבית באתר דורש ציון - הרב בן ציון מוצפי שליט"א