שאל את הרב - תשובות מפי הרב הגאון בן ציון מוצפי

שאל את הרב - תשובות מפי הרב הגאון בן ציון מוצפי שליט"א

שאלה - 196804

לכבוד הרב מוצפי 150 בנות ישראל קיבלו על עצמן להוריד את התמונות שלהם ממקומות הטמאים הפייסבוק והאינסטגרם ומהוצאפ אם אפשר כמה דיברי חיזוק להם ביטלו הרבה גזרות ושימחו את ה"

תשובה

אשריכן בנות ישראל הכשרות, אשרי חלקכן, מי ידמה לכן? אני מקנא בעולם הבא שלכן. דעו, כי מעשה גדול עשיתן, ואני בטוח הלילה הזאת כי סילקתן חרון אף מישראל, בזה שאתן מסלקות את תמונותיכן ממקומות הטינופת, השכינה הקדושה ששה ושמיחה על מעשיכן.

דעו, כי בזוהר הקדוש מובא שכאשר בת ישראל מתנהגת בפריצות, מחנות מחנות של מלאכי חבלה מקיפות אותה, וצועדות לפניה להזיק לא עלינו לבאים לקראתה, וכל הצרות בעולם בגללה באים. וכשהיא מתנהגת בצניעות, מחנות מלאכי השרת צועדות לפניה ומגרשות את כל המזיקים העומדים בדרכה.
אעלה הלילה על יצועי שש ושמח על מעשה נפלא זה, כי אתן הייתן בצד השני, וחטפתם את נשמותיכן הקדושות מהשבי של כוחות הרשע אל הקדושה, ואת השכינה שגלתה עמהן פדיתם מהשבי, שמחה גדולה בשמיים הלילה.

אין מלים בפי לתאר את המעשה הנפלא שעשיתן, השם יתברך יברככן הלילה הזאת בפני האבות והאמהות הקדושות והטהורות, ויחד עם כל הצדיקים שבגן עדן עתה בחצות הלילה מברכים אתכם בהצלחה וחיים טובים, באושר ועושר, חיים טובים וכבוד, ברכה והצלחה עד בלי די.
בזכותכן יבא גואל לישראל. במהרה בנחת ובשמחה.

שאלה הבאה
שאלה קודמת
דלג לשאלה אחרונה

לחצו כאן לחיפוש במאגר השאלות והתשובות מפי הרב הגאון בן ציון מוצפי שליט"א

שלוש מאות תשובות אחרונות

תוכנת דורש ציון - מאגר התשובות של הרה"ג בן ציון מוצפי למחשב האישי ללא צורך באינטרנט

חזרה לדף הבית באתר דורש ציון - הרב בן ציון מוצפי שליט"א